Kolekcja | Timoore

jesteś w:

Kolekcja


 

 

 

 

 
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolekcja SiMPLE

 

 

  • Kolekcja SiMPLE to zestaw mebli opracowany dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. SiMPLE  to kolorowe, radosne wzornictwo połączone z wyjątkową dbałością o każdy detal. Kolekcja jest stale uzupełniana o nowe wzory, a każdy nowo powstały mebel musi spełniać podstawowe założenia kolekcji – oryginalność wzornictwa, trwałość i bezpieczeństwo konstrukcji, ergonomię i dbałość o środowisko naturalne.
  • W trosce o bezpieczeństwo dzieci, nasze meble są przyjazne alergikom. Wykorzystywane przez nas hipoalergiczne farby  oraz ekologiczne tkaniny potwierdzają najwyższą jakość. Szeroką kolorystykę tkanin połączyliśmy z różnorodnością gatunków takich jak Velur, Szenil , Len . Część z tkanin zostało poddanych impregnacji łatwego czyszczenia przez co bez obaw nadają się dla najłodszych. Kolekcja Simple to nie tylko wyjątkowy design ale przede wszyskim jakośc użytych materialów . Wysokiej jakości płyty MDF 18 mm lakierowane włoskimi farbami z atestami antyalergicznymi połączone z litym drewnem bukowym stanową podstawę kolekcji a okucia z chichym domykiem dopełniają całośc .

  • Meble dziecięce z atestami i tym samym bezpieczne meble dla dzieci , ponadczasowsza jakość materiałów to właśnie kolekcja SIMPLE!

 

 

 

 

 

 
 

Klasyka w pokojach najmłodszych z SIMPLE

Nowa, zupełnie zaskakująca odsłona kolekcji Simple w wesji kremowo – bukowej, to coś dla wszystkich ceniących klasyczne wnętrza. Unikanie mocnych kontrastów, wykorzystanie najwyższej jakości materiałów oraz dbałość o każdy detal  przywodzą na myśl tradycyjne, pełne harmonii i dobrego smaku  wnętrza. W naszej aranżacji, stonowana i subtelna kolorystyka mebli została urozmaicona detalami w kolorze pastelowego różu. W tak przytulnym pokoiku nasze pociechy na pewno poczują się wyjątkowo i przede wszystkim bezpiecznie.
 

 

 

 

  • Zobacz wszystkie meble TIMOORE z kolekcji SiMPLE: