Kolekcja | Timoore

jesteś w:

Kolekcja


 

 

 

 

 
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolekcja ELLE SPECIAL

 

 

Kolekcja „Elle Special”  to zestaw mebli dziecięco – młodzieżowych z unikalnym połączeniem prostoty stylu z różnorodnością tkanin. Inspirowany naturalnym drewnem bukowym połączonym z uniwersalnością bieli. Dla jeszcze większej satysfakcji jej młodych użytkowników proponujemy możliwość wyposażenia kolekcji w specjalnie zaprojektowane tapicerowane fronty i dodatki. Najmodniejsze wzory: groszki, gwiazdki czy chevron z całą pewnością nadadzą indywidualny charakter każdemu wnętrzu. Za pomocą naszych tkanin będziesz mógł zmieniać wygląd pokoju, kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota. Obejrzyj nasze inspiracje i wybierz te „uszyte” na Twoje potrzeby!

 

 

Materiały i kolorystyka:

Korpusy mebli wykonano z płyty laminowanej oraz z lakierowanej płyty MDF. Nogi mebli zarówno w wersji naturalnej jak i lakierowanej na popielato ,zrobione są z naturalnego drewna bukowego.

Tapicerowane panele frontów wykonane z bawełnianych tkanin nadające się do łatwego samodzielnego montażu i demontażu.  

Uniwersalny wygląd kolekcji sprawia, że będzie pasowała zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Opcja tapicerowanych łatwych do wymiany tapicerowanych paneli stworzy możliwość personalizacji wnętrza zgodnie z gustem nawet najbardziej wymagającego nastolatka.

 

 

 

  • Zobacz wszystkie meble TIMOORE z kolekcji ELLE SPECIAL: