meble dla dzieci - łóżeczko dziecięce 120x60 | Timoore

Kolekcja


 

 

 

 

 
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

łóżeczko dziecięce 120x60

oznaczenie produktu:

T08-06-B, T08-06-G

 

 

Opis produktu:

Urocze, urzekające prostotą formy łóżeczko niemowlęce o wymiarach 120 cm x 60 lub 140x70  cm oraz 140x70 w opcji z transformacją, będzie świetnym rozwiązaniem zarówno do niewielkich pomieszczeń, jak i większych dziecięcych pokojów.

Łóżeczko posiada trzy poziomy wysokości materaca dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji, która pozwala regulować jego wysokość. W standardzie są 2 wyjmowane szczebelki. Łóżeczku 140x70 zastosowaliśmy możliwość transformacji na tapczanik dziecięcy przez co staje sie niezwykle funkcjonalne i atrakcyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym. Łóżeczko transformowane posiada dzielone zagłowie i zanóźe w części środkowej.

 

Niewątpliwym plusem jest możliwość zdjęcia boku – takie rozwiązanie jest korzystne przede wszystkim ze względów finansowych. Dlaczego? Bo łóżeczko rośnie wraz z dzieckiem. Im maluch większy, tym bardziej obniżamy materac. A gdy potrafi już chodzić, demontujemy bok i zamieniamy  łóżeczko w pierwsze dziecięce łóżko z prawdziwego zdarzenia!  Od tej pory maluch może już samodzielnie z niego korzystać. Zdjęcie boku łóżeczka występuje tylko w lózeczku bez opcji transformacji na tapcznik 140x70. 

 

Łóżeczko jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. 

 

Doskonale spełnia swoją funkcję w otoczeniu mebli z kolekcji ELLE ale także jako samodzielny element. Oferujemy je w kolorze białym ze szczebelkami i  nogami w kolorze ciepłego bukowego drewna lub w opcji stylowej szarości. Łóżeczko w wersji podstawowej dostępne jest bez materaca. Stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Dzięki swojej uniwersalnej stylistyce łóżeczko pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki.

Do łóżeczka mamy w ofercie zdejmowane barierki ochronne oraz dodatki tapicerowane takie jak: poduszki, pudełka , kieszonki dostępne w ofercie naszych tapicerek CHAMELEON.

 

Uwaga! 

Materac, szuflada, zastawka oraz przewijak są oddzielnymi elementami w ofercie handlowej.

O szczegóły oferty prosimy pytać sprzedawców. Przeznaczone dla dzieci 0-3 lat.

 

Produkt do samodzielnego montażu.

 

Korpus łóżeczka wykonany jest z lakierowanej płyty MDF. Wenętrze płyciny i część boków z płyty laminowanej.  Szczebelki wykonane są z naturalnego drewna bukowego. Podstawa zrobiona również z drewna bukowego występuje w dwóch wersjach: lakierowanej bezbarwnie oraz w kolorze popielatym.

 


 

Główne cechy:

 • dwa kolory nóg do wyboru
 • trzy poziomy wysokości materaca
 • demontowany bok, pozwalający po dołożeniu zastawki tapicerwoanej przekształcić łóżeczko w łóżko dla większego dziecka
 • sprzwdzi się zarówno jako pojedyncza bryła, jak i bryła uzupełniająca inne meble z kolekcji ELLE

  Szczebelki łóżeczka pokrywane są ekologicznymi lakierami antyalergicznymi  z atestami certyfikowana zgodnie z normą EN71/3. Łózeczko można łatwo przekształcić w tapczanik dla starszego dziecka. Posiada 3 regulacje wysokości oraz 2 wyjmowane szczebelki. 

  

Dodatkowe informacje: 
-do łóżeczka pasuje materac o wymiarach: 120cmx60 cm 
-okres użytkowania: do około 6 roku.


Wykonanie:

- najwyzszej jakości płyta MDF oraz okleina naturalna dębowa.

- lakierowane włoską farbą, bezpieczną dla dzieci, certyfikowana zgodnie z normą EN71/3

 

Wymiary:

 • wysokość: 84 cm
 • szerokość: 66 cm
 • długość: 125 cm
 •  
 • Wymiary:

 

 • wysokość: 84 cm
 • szerokość: 76 cm
 • długość: 145 cm

*producent zastrzega sobie prawo do zmiany wymiarów produktu.