meble dla dzieci - Sofka CALLin | Timoore

Kolekcja


 

 

 

 

 
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sofka CALLin

Modułowa sofa CALLin to mebel, który swoją niejednoznacznością potrafi zaskoczyć nawet najbardziej wymagających użytkowników mebli. Sofa dedykowana do pokojów dziecięco - młodzieżowych, zachowując wizualną szykowność, daje jednocześnie możliwość zrelaksowania się w ciągu dnia oraz zdrowego i efektywnego wypoczynku podczas snu. Zdejmowane oparcie sprawia, że sofka transformuje się w niezwykle wygodne łóżko. 

 

 

 

 

Dzięki przemyślanej oraz innowacyjnej konstrukcji, sofa idealnie sprawdzi się również podczas przyjmowania gości. Wyjmowany środek, który staje się tym samym efektowną pufą - sprawia, że sofka przeobraża się w ławeczkę w kształcie prostokąta. Dedykowany do sofy stolik CALLin idealnie wpasowuje się do środka mebla i tym samym staje się wyśmienitym miejscem do wspólnych rozmów oraz zabaw ze znajomymi.

 

 

Sofa CALLin jest dostępna w dwóch grupach cenowych tkanin. Pierwsza grupa to podstawowe tkaniny dedykowane do wszystkich kolekcji marki TIMOORE. Są to: AMORE, MILANO. W drugiej grupie tkanin jest możliwość wybrania tapicerki spośród kolorów dostępnych w SOFII: Baby Blue, Różowe Paste-love, Miętowy Sorbet, Fioletowa Nuta oraz Light Gray. Sofa występuje w dwóch wersjach: standard oraz premium (mebel w wersji premium posiada specjalne wypełnienie, które sprawia, że sofa staje się jeszcze bardziej miękka).

 

 

Wymiary:

wysokość: 60 cm

szerokość: 180 cm

głębokość: 90 cm

powierzchnia spania po rozłożeniu: 180 cm x 120 xm

 

Główne zalety:
- francuski szew nadający sofce bardziej awangardowego charakteru
- możliwość zindywidualizowania mebla według własnych potrzeb  (wybór kształtu, formy, rodzaju siedziska - wersja basic/preium, rodzaju i koloru tkaniny)
- tkanina szenilowa z oznaczeniem OEKO -TEX (symbol oznacza, że mebel jest w zupełności bezpieczny dla alergików)
- tkanina łatwoczyszcząca z funkcją aqua clean
-uniwersalny design - sofa świetnie sprawdzi się zarówno w pokoju chłopca jak i dziewczynki, w czterech kątach dziecka i nastolatka

 

 

*Uwaga! Poduszki oraz stolik dedykowane do sofy CALLin występują w oddzielnej pozycji cenowej. Producent zastrzega prawo do zmiany wymiarów produktu. Przeznaczone dla dzieci 6+