Kolekcja First - opis | Timoore

Kolekcja


 

 

 

 

 
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolekcja First - opis

 

FIRST to kolekcja mebli zaprojektowana z myślą o noworodkach i dzieciach w wieku niemowlęcym. Oparta o najwyższej jakości materiały jest jedyną na rynku polskim kolekcją dziecięcą, w której wszystkie elementy drewniane zostały pokryte specjalnymi, naturalnymi olejami.

  • Oleje użyte w produkcji mebli First są ręcznie wcierane w ich powierzchnię co wydobywa i podkreśla rysunek drewna i oczywiście zabezpiecza drewno przed czynnikami zewnętrznymi. Tego typu meble zachowują naturalne właściwości  drewna nie tracąc przy tym na bezpieczeństwie i wygodzie użytkowania.

 

 
   

 

  • W kolekcji znajdują się dwa różnego rodzaju łóżeczka - „First” i „Goo”. Łóżeczko „Goo” jest mniejsze (materac 120x60 cm).To idealna propozycja dla rodziców, którzy przewidują w późniejszym czasie zakup osobnego łóżka dla rosnącego malucha. Łóżeczko „First” jest większe (materac 140x70 cm) i  ma możliwość przekształcenia w wygodny tapczanik dla starszego dziecka. Co ważne tapczan staje się zupełnie autonomicznym meblem.

Meble kolekcji First dzięki uniwersalnemu designowi i znakomitym materiałom sprawdzą się również w sypialni, jadalni czy living roomie. Obejrzyjcie nasze przykłady aranżacji.