Kolekcja CLICK - opis | Timoore

Kolekcja


 

 

 

 

 
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolekcja CLICK - opis

 

CLICK – od przedszkolaka do nastolatka!

Uniwersalny, bezpretensjonalny zestaw mebli zaprojektowany zarówno dla dzieci jak i młodzieży.

  • Kolekcja CLICK została pomyślana w ten sposób, aby umożliwić przyszłemu użytkownikowi tworzenie własnych, spersonalizowanych układów mebli. Zarówno szafy, regały, półki jak i komody z kolekcji CLICK tworzą dopasowane ze sobą stylistycznie zestawy brył. W ten sposób otwierają  użytkownikowi pole dla jego indywidualnej, estetycznej ekspresji.
  • Zastosowane w kolekcji CLICK kolorowe uchwyty pozwalają dostosować charakter mebli do płci i wieku odbiorcy. Interesujący efekt daje swobodne mieszanie poszczególnych kolorów brył w obrębie jednego pomieszczenia.

 

Poniżej prezentujemy przykłady aranżacji wnętrz z wykorzystaniem mebli z kolekcji CLICK:

 

  • Aranżacja pokoju dziecięcego - chłopiec/dziewczynka poddasze.

Dzięki kolorowym wstawkom łatwo dopasować klimat wnętrza do oczekiwań i potrzeb dzieci w bardzo różnym przedziale wiekowym. W aranżacji wykorzystano regały, biurko, oraz komodę z kolekcji CLICK.

 

 

  • Aranżacja pokoju młodzieżowego - chłopiec/dziewczyna pomieszczenie typu loft.

Neutralny charakter mebli i ich kompaktowe rozmiary pozwalają w łatwy sposób umeblować dowolną, nawet bardzo nietypową przestrzeń. W aranżacji wykorzystano łóżko wraz z szufladą i półką, komodę, półki, oraz szafę jednodrzwiową z kolekcji CLICK.

 

 

  • Aranżacja pokoju młodzieżowego - dziewczyna pomieszczenie typu glamour.

Uniwersalny dizajn mebli umożliwia łączenie z najróżniejszymi, nawet odległymi stylistycznie dodatkami, tworząc za każdym razem specyficzny klimat wnętrza. W aranżacji wykorzystano łóżko wraz z szufladą i półką, szafę jednodrzwiową, biurko i półki z kolekcji CLICK.

 

 

CLICK to kolekcja elastyczna, łatwo adoptująca się do różnego rodzaju wnętrz.  

Meble mogą być użytkowane w pomieszczeniach o mocno ograniczonej powierzchni (w tego typu miejscach idealnie sprawdzają się bryły o kompaktowych rozmiarach – np. szafa jednodrzwiowa), jak i w pomieszczeniach o dużych, otwartych powierzchniach wymagających mebli funkcjonujących w wielobryłowych układach.