Timoore w mediach | Timoore

Aktualności


   

“ Te meble są zupełnie inne od tych, które widuję w sklepach. Dla mnie jest ważne, że są tak solidnie wykonane. Wiadomo  co potrafią dzieci, a moje to już szczególnie :). No i bardzo fajne kolory. Takie żywe i radosne...”

    EDYTA z LUBLINA

 

“ Fotelik jest super ! 
  Zresztą wszystkie są fajne, ale fotelik najfajniejszy. Mojemu brzdącowi bardzo by sie spodobał".

    MARCIN z POZNANIA

 

 

Timoore w mediach

Biurko "FIRST"

 

05.01.16

 

Nasz kolejny produkt ukazał  się w prasie. Tym razem pojawił się temacie numeru w styczniowym wydaniu miesięcznika ,,Cztery Kąty". Biurko z otwieranym blatem  z kolekcji "FIRST" ukazało się w dziale "Kąt do pracy" jako idealna propozycja dla ludzi pracujących w domu. Ten mebel wyróżnia nie tylko wyjątkowa choć prosta forma, ale przede wszystkim funkcjonalność. To idealne biurko do pracy nie tylko dla młodzieży.

 

 

 

Pokój na piątkę z plusem
 

04.09.2015


Kolorowe zeszyty, flamastry, wygodny plecak i nowe kapcie w najmodniejszym worku na buty –  wyprawa po wyprawkę jednak nie kończy się tylko na artykułach szkolnych. Każda mama prawdziwego ucznia z krwi i kości przed rozpoczęciem roku szkolnego rozgląda się również za mebelkami właśnie do jego pokoju.

Mnogość producentów i tym samym brył z jaką mamy do czynienia na rynku sprawia, że trudno zdecydować się na konkretny mebel i markę. Biorąc pod uwagę również fakt,  że  każdy  rodzic chce, żeby pokój jego pociechy był rzeczywistym ucieleśnieniem marzeń  – to ogromne wyzwanie... zdaje się, że nawet większe niż wybór mazaków. Z tego względu w wielu magazynach pojawiają się propozycje tego, jak ten pokoik może być urządzony. We wrześniowym wydaniu ,,Czterech Kątów", wśród kilku zaproponowanych możliwości, pojawiły się również meble od TIMOORE' a. Redakcja miesiącznika postawiła na biurko z kolekcji FRAME, łóżko SIMPLE oraz sofkę LOFT z linii PLUS.

Wybór naszych mebli zdaje sie byś strzałem w dziesiątkę. TIMOORE to nie tylko świat żywych kolorów, które mogą postawić na nogi każdego ucznia, nawet tego urodzonego w niedzielę. To również dbałość o każdy detal oraz przede wszystkim o jakość i tym samym bezpieczeństwo przyszłych użytkowników mebli.

Patrycja Gromysz