Timoore Light Line - nowe, niższe ceny naszych kolekcji ! | Timoore

Timoore Light Line - nowe, niższe ceny naszych kolekcji !

Wreszcie nadszedł czas na niższe ceny - również w firmie Deffine Furniture!
Do chwili obecnej proponowaliśmy naszym Klientom jedynie produkty premium o relatywnie wysokiej wartości własnej, których wysoka cena nie była jedynie wynikiem naszych decyzji biznesowych, ale przede wszystkim pochodną jakości i kosztu materiałów, z których zrobione są meble.Fani motoryzacji, decydując się na zakup nowego auta zawsze mają do wyboru co najmniej kilka możliwości: klasę ekonomiczną w rozsądnej cenie lub „pełną opcję” dla wymagających, czyli wersję najbogatszą. Wychodząc  z podobnego założenia, postanowiliśmy zmienić się dla Państwa i dostosować naszą ofertę do wymagań różnych Klientów. Coraz większa rzesza rodziców ceni sobie trendy, design i możliwość częstych zmian aranżacji wnętrza, a co za tym idzie elastyczną cenę rynkową. Z naszej obecnej oferty stworzyliśmy opłacalną alternatywę - równoległą linię naszych najciekawszych kolekcji, pod nową grupą produktową: „Timoore Light Line". Kupujący, sięgając po  równoległe produkty z linii "Timoore Light Line" będzie miał teraz możliwość wyposażenia pokoju równie efektownie, ale w znacznie lżejszej cenie.

Informujemy, że oferta cenowa „Timoore Light Line” będzie zawierała wprowadzenie nowych, nieco zmienionych wymiarów mebli oraz alternatywnych materiałów do  znanych kolekcji Simple, First, Limo, Frame, Clariss i PLUS.

Nasze podstawowe kolekcje „Timoore Design”, w obecnej wersji zostaną w cennikach obowiązujących aktualnie, natomiast linia „Timoore Light Line” będzie zamieszczona w nowej propozycji cenowej jako opcja do wyboru.

Liczymy, że nasza propozycja spodoba się rodzicom ceniącym dobry design oraz wysoką jakość mebli w nowej, atrakcyjnej cenie!