Biurka młodzieżowe

Biurka młodzieżowe Timoore zaprojektowane są zgodnie z najnowszymi trendami panującymi w światowym wzornictwie. Wyróżniają je unikatowe rozwiązania oraz ciekawe akcenty kolorystyczne, podkreślające ich wyjątkowy charakter. Stanowią one podstawowy element każdej kolekcji mebli młodzieżowych. Dzięki nim zarówno praca, jak również nauka będą dla dziecka prawdziwą przyjemnością.

 

Poniżej prezentujemy przykłady naszych biurek, po więcej zapraszamy do obejrzenia wszystkich kolekcji Timoore!

 

Biurko młodzieżowe z kontenerkiem, kolekcja Limo. Biurko wykonujemy z blatem po prawej lub lewej stronie. Nowoczesny design i świetna kolorystyka sprawiają, że biurko wniesie ogromne ilości energii do każdego pomieszczenia.
Dostępne kolory:
- wysokoenergetyczny ożywczy pomarańcz;
- świeżowiosenna, radosna zieleń;
- pięknieusłojony buk twardzielowy.
Ostatni z powyższych sprawia, że połączenie nowoczesności i drewnianego wyglądu mebli nadaje powagi, a zarazem nowatorstwa każdemu projektowi pokoju dziecięcego.

Wyjątkowe biurko z kolekcji Beep.
Biurko obok takich mebli jak tapczan czy szafa stanowi trzon każdej kolekcji. Nie inaczej jest w przypadku kolekcji Beep. Charakterystycznym elementem biurka jest kolorowy, narożnikowy łącznik, który oprócz roli konstrukcyjnej, pełni także funkcje podręcznego piórnika. Piórnik podobnie jak trójkątna wstawka w narożniku kontenerka oferowany jest w ośmiu różnych kolorach.