Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium natus error sit omnis iste natus error sit voluptatem accusantium.

@2018. Select Theme All Rights Reserved.

top

Collections

  /    /  CALLin collection  /  Sofka CALLin

Sofka CALLin

Category:

Description

Modułowa sofa CALLin to mebel, który swoją niejednoznacznością potrafi zaskoczyć nawet najbardziej wymagających użytkowników mebli. Sofa dedykowana do pokojów dziecięco – młodzieżowych, zachowując wizualną szykowność, daje jednocześnie możliwość zrelaksowania się w ciągu dnia oraz zdrowego i efektywnego wypoczynku podczas snu. Zdejmowane oparcie sprawia, że sofka transformuje się w niezwykle wygodne łóżko.
Dzięki przemyślanej oraz innowacyjnej konstrukcji, sofa idealnie sprawdzi się również podczas przyjmowania gości. Wyjmowany środek, który staje się tym samym efektowną pufą – sprawia, że sofka przeobraża się w ławeczkę w kształcie prostokąta. Dedykowany do sofy stolik CALLin idealnie wpasowuje się do środka mebla i tym samym staje się wyśmienitym miejscem do wspólnych rozmów oraz zabaw ze znajomymi.

Sofa CALLin jest dostępna w dwóch grupach cenowych tkanin. Pierwsza grupa to podstawowe tkaniny dedykowane do wszystkich kolekcji marki TIMOORE. Są to: AMORE, MILANO. W drugiej grupie tkanin jest możliwość wybrania tapicerki spośród kolorów dostępnych w SOFII: Baby Blue, Różowe Paste-love, Miętowy Sorbet, Fioletowa Nuta oraz Light Gray. Sofa występuje w dwóch wersjach: standard oraz premium (mebel w wersji premium posiada specjalne wypełnienie, które sprawia, że sofa staje się jeszcze bardziej miękka).

Główne zalety:
– francuski szew nadający sofce bardziej awangardowego charakteru
– możliwość zindywidualizowania mebla według własnych potrzeb (wybór kształtu, formy, rodzaju siedziska – wersja basic/preium, rodzaju i koloru tkaniny)
– tkanina szenilowa z oznaczeniem OEKO -TEX (symbol oznacza, że mebel jest w zupełności bezpieczny dla alergików)
– tkanina łatwoczyszcząca z funkcją aqua clean
-uniwersalny design – sofa świetnie sprawdzi się zarówno w pokoju chłopca jak i dziewczynki, w czterech kątach dziecka i nastolatka

Additional information

Wysokość

60 cm

Szerokość

180 cm

Głębokość

90 cm

Powierzchnia spania

180 cm x 120 cm

Uwagi

Producent zastrzega sobie prawo do zmiany wymiarów produktu., Mebel przeznaczony do samodzielnego montażu., Poduszki oraz stolik dedykowane do sofy CALLin występują w oddzielnej pozycji cenowej., Przeznaczone dla dzieci 6+