Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium natus error sit omnis iste natus error sit voluptatem accusantium.

@2018. Select Theme All Rights Reserved.

top

Collections

  /    /  Elle collection  /  Łóżeczko dziecięce 120×60

Łóżeczko dziecięce 120×60

oznaczenie produktu:
T08-06-B
T08-06-G

 
Urocze, urzekające prostotą formy łóżeczko niemowlęce o wymiarach 120 cm x 60 lub 140×70 cm oraz 140×70 w opcji z transformacją, będzie świetnym rozwiązaniem zarówno do niewielkich pomieszczeń, jak i większych dziecięcych pokojów.
 
Łóżeczko posiada trzy poziomy wysokości materaca dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji, która pozwala regulować jego wysokość. W standardzie są 2 wyjmowane szczebelki. Łóżeczku 140×70 zastosowaliśmy możliwość transformacji na tapczanik dziecięcy przez co staje się niezwykle funkcjonalne i atrakcyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym. Łóżeczko transformowane posiada dzielone zagłowie i zanóże w części środkowej.
 
Niewątpliwym plusem jest możliwość zdjęcia boku – takie rozwiązanie jest korzystne przede wszystkim ze względów finansowych. Dlaczego? Bo łóżeczko rośnie wraz z dzieckiem. Im maluch większy, tym bardziej obniżamy materac. A gdy potrafi już chodzić, demontujemy bok i zamieniamy łóżeczko w pierwsze dziecięce łóżko z prawdziwego zdarzenia! Od tej pory maluch może już samodzielnie z niego korzystać. Zdjęcie boku łóżeczka występuje tylko w łóżeczku bez opcji transformacji na tapczanik 140×70.
 
Łóżeczko jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.
 
Doskonale spełnia swoją funkcję w otoczeniu mebli z kolekcji ELLE ale także jako samodzielny element. Oferujemy je w kolorze białym ze szczebelkami i nogami w kolorze ciepłego bukowego drewna lub w opcji stylowej szarości. Łóżeczko w wersji podstawowej dostępne jest bez materaca. Stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Dzięki swojej uniwersalnej stylistyce łóżeczko pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki.
 
Do łóżeczka mamy w ofercie zdejmowane barierki ochronne oraz dodatki tapicerowane takie jak: poduszki, pudełka, kieszonki dostępne w ofercie naszych tapicerek CHAMELEON.
 
Korpus łóżeczka wykonany jest z lakierowanej płyty MDF. Wnętrze płyciny i część boków z płyty laminowanej. Szczebelki wykonane są z naturalnego drewna bukowego. Podstawa zrobiona również z drewna bukowego występuje w dwóch wersjach: lakierowanej bezbarwnie oraz w kolorze popielatym.

Główne cechy:

  • dwa kolory nóg do wyboru
  • trzy poziomy wysokości materaca
  • demontowany bok, pozwalający po dołożeniu zastawki tapicerowanej przekształcić łóżeczko w łóżko dla większego dziecka
  • sprawdzi się zarówno jako pojedyncza bryła, jak i bryła uzupełniająca inne meble z kolekcji ELLE

Szczebelki łóżeczka pokrywane są ekologicznymi lakierami antyalergicznymi  z atestami certyfikowana zgodnie z normą EN71/3. Łóżeczko można łatwo przekształcić w tapczanik dla starszego dziecka. Posiada 3 regulacje wysokości oraz 2 wyjmowane szczebelki.

 

Dodatkowe informacje:
– do łóżeczka pasuje materac o wymiarach: 120cmx60 cm
– okres użytkowania: do około 6 roku.


Wykonanie:

– najwyższej jakości płyta MDF oraz okleina naturalna dębowa.
– lakierowane włoską farbą, bezpieczną dla dzieci, certyfikowana zgodnie z normą EN71/3

wysokość: 84 cm
szerokość: 66 / 76 cm
długość: 125 / 145 cm
kolorystyka: biały + szary/buk
Uwagi
Produkt do samodzielnego montażu.
Producent zastrzega sobie prawo do zmiany wymiarów produktu.
Materac, szuflada, zastawka oraz przewijak są oddzielnymi elementami w ofercie handlowej.
O szczegóły oferty prosimy pytać sprzedawców. Przeznaczone dla dzieci 0-3 lat.
Category: